Ankaras selgusid U17 klassi võistkondlikud ja individuaalsed Euroopa noortemeistrid sulgpallis.

Eesti sulgpallivõistkond mängis koosseisus Kristin Kuuba, Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran(Nõo Sulgpalliklubi) , Sale-Liis Teesalu, Mihkel Laanes, Andres Roogsoo ja Mikk Õunmaa(Triiton). Eesti paigutati ühte alagruppi eelmiste meistrivõistluste võitja Taaniga, kellega kohtuti ka esimeses ringis.Võidupunktid tõid üksikmängus K.Kuuba ja koos H.Rüütliga ka paarismängus. Viie mängulise kohtumise lõpptulemuse otsustas segapaarismäng, kus M.Laanes ja H.Rüütel alistusid geimidega 1:2. Lõpptulemuseks Taani võit 3:2.

Vaatamata sellele, et Eesti alistas seejärel Leedu ja Austria mängudega 4:1, jäädi esimesena kõrvale veerandfinaalidest. Finaalkohtumises võitis Taani Inglismaa tulemusega 3:1. Eesti võistkonnale jäi 32 võistkonna seas 9.koht. Lohutuseks veel, et ükski Taani vastu mänginud võistkond ei suutnud võita nendelt kahte kohtumist. Võistkonna treeneriteks olid Mart Siliksaar(Triiton) ja Mart Mäerand(Nõo SK).

Eesti võistkond peale mängu Taani koondise vastu. Esireas Helina, Kristin. Tagareas Sale-Liis Teesalu,  Kati-Kreet, Mihkel Laanes, Mart Siliksaar., Mart M.,Andres Roogsoo ja Mikk Õunmaa.

Võistkondlikule turniirile järgnenud individuaalturniiril sai iga riik välja panna igas mänguliigis kaks esindust.Eestlastele tõi loosiõnn üldjuhul vastasteks hilisemad medalivõitjad.

Individuaalturniirilt saadi parim 5.koht segapaarismängus(66 paari), kus M.Laanes – K.Kuuba kaotasid pääsul nelja hulka Taani segapaarile.M. Õunmaa ja H.Rüütel saavutasid 9. koha.

Üksikmängudes saavutati kolm 9.kohta.Naisüksikmängus kus osales 67 neidu, katkestas H. Rüütli tee veerandfinaali hilisem võitja Yvonne Li Saksamaalt. K.Kuuba alistus mängus kaheksa parema hulka kolmegeimilise mänguga Taani esimängijale Julie Jakobsenile ja M. Laanes kaotas 67 noormehe seas teel veerandfinaali meesüksikmängu võitjale taanlasele Anders Antonsenile.

Naispaarismängus sai 54 paari seas 9. koha K-K. Marran koos S.-L. Teesaluga. Veerandfinaali pürgimisel kaotati kolmegeimiline mäng Inglismaa hõbedasele paarile. K.Kuuba ja H.Rüütli edsipääsu takistas jällegi Taani naispaar.

Kokkuvõtteks tulid Eestile läbi aegade parimad kohad Euroopa noorte meistrivõistlustelt nii U17 ja U19 klassis.

Loodame tubli treenimisega võistelda edukalt 2015a. kevadel toimuvatel U19 klassi Euroopa mv-tel Lubinis(Poola).