Tartus selgusid Eesti noorte meistrid sulgpallis.

    Märtsikuu esimesel nädalavahetusel selgitati Tartu Ülikooli Spordihoones 2014a. Eesti noorte meistrid U11 - U17 vanuseklassides.
  Nõo Sulgpalliklubist osales meistrivõistlustel  19 mängijat. Saavutati 5 meistritiitlit ja 13 medalikohta. Mõningatest planeeritud medalikohtadest  jäädi ilma meieni jõudnud viiruste tõttu, aga siis järgmine kord....
 U17 vanuseklassis tuli kolmekordseks Eesti noorte meistriks Kristin Kuuba, kes võitis neidude üksikmängu, paarismängu koos Helina Rüütliga ja segapaarismängus koos Mihkel Laanesega (Triiton).
 Neidude üksikmängus kolmikvõit Nõo´le - ´hõbe´ Kati-Kreet Marran ja ´pronks´ Helina Rüütel!
  Üllatuse pakkus hea mänguga ka teistest aasta nooremad: Albert Tamm - K-K. Marran segapaarismängus, tulemuseks ´hõbemedalid´! Kati-Kreedale ka paarismängus ´hõbemedal´.Tublit arengut näitas ka Robert Joonas , saades 4.kohad kõigis mänguliikides,  tema saab võistelda ka järgmistel meistrivõistlustel samas vanuseklassis.
  U15 klassis võitis meistritiitli meespaarismängus Marcus Lõo ja ´pronksmedali´ segapaarismängus koos Kerli Kuus´iga.
  U13 vanuseklassi paarismängu võitjad on Kirke Karolin Heiter ja Käroly Raudsepp. III koha võitsid Kristiina Kütt ja Isabel Normann. Kirke Karolinile II koht segapaarismängus ja III koht ka üksikmängus, võites selleks oma paarismängu partnerit.
 U11 klassis oli paremaks tulemuseks Kätriin Elise Pahva neljas koht. Hästi mängisid samas vanuseklassis ka Oskar Männik ja Villy Hendrik Uibo, kes jäid jagama 5.kohta.
  Meistrivõistluste üks nauditavamaid mänge oli U17 klassi naispaarismängu finaal, mille osalised olid Helina Rüütel , Kati-Kreet Marran ja Kristin Kuuba, nendelt oodatakse ka edukat esinemist märtsivaheajal toimuvatel Euroopa U17 klassi meistrivõistlustel Ankaras(Türgi)!

 Nõo Sulgpalliklubi Eesti noorte meistrivõistluste medalivõitjad: Kerli Kuus, Kristin Kuuba,Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran, Marcus Lõo, Käroly Raudsepp, Albert Tamm, Kirke Karolin Heiter, Isabel Normann, Kristiina Kütt.
                 U17 klassi üksikmängus kolmikvõit!!!: Kati-Kreet(hõbe),  Kristin(kuld),  Helina(pronks). foto: Kalev Zimmermann                                         

Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.