Nõo Sulgpalliklubi uudised.

29. oktoobrist kuni 2. novembrini toimusid Euroopa võistkondlikud juunioride meistrivõistlused Soomes Pajulahtis. Eesti võistkond üllatas pronksmedalitega, võistkonda kuulus ka Oskar Männik.

Eesti võistkond peale pronksmedali toonud võidukat mängu Hispaania koondise üle: vasakult kolmas Oskar Männik
Eesti võistkond peale pronksmedali toonud võidukat mängu Hispaania koondise üle: vasakult kolmas Oskar Männik
    Võistkondi osales küll ainult 17, aga tore, kui ka väikestel riikidel avanes võimalus sekkuda medaliheitlusesse. Nüüd on Nõo Sulgpalliklubi ainuke Eestis, kellel on individuaal- ja võistkondlikud medalid EM turniiridelt. Meeldetuletuseks 2015 a. juunioride EM-l paarismängus pronksmedalivõitjad olid Kristin Kuuba ja Helina Rüütel. Ega need medalid ei tule kergelt, selleks on kulunud mängijatel kuni 10 aastat sihikindlat tööd.
 Teine tore uudis , täiskasvanute GP-2 toimumise ajal sõlmisid Heili Merisalu ja Marti Joost lepingu sulgpallivarustust tootva firma Yonex´iga. Yonex firma pallidega mängitakse MM tiitlitele ja ka OM-del. 

Heili ja Marti teenisid oma Eesti noorte meistrivõistluste medalitega Yonex firma lepingud.


Nende varustust kasutavad viiekümnest maailma esimängijast ca pooled, sealhulgas paegune meeste esinumber,kahekordne maailmameister jaapanlane Kento Momoto, Rio olümpiavõitja hispaanlanna Carolina Marin, MM tiitlivõitja taanlane Victor Axelsen. Meie mängijate leping on kaheaastane, mõlemil aastal uuendatakse nende sulgpallialast täisvarustust, alates reketikeeltest kuni parimate reketiteni.Loodame, et nad õigustavad oma tulemustega sõlmitud lepinguid. Yonex firmaga ei ole Eestis teisi kehtivaid lepinguid noormängijatega.

Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.