Eesti noorte mv-d 2020 

Medalivõitjad(vasakult) Karl Aksel, Kerttu, Heili, Marti, Andre


Juunioride medalivõitjad Rannar ja Oskar  Kevadel edasilükatud Eesti noorte-ja juunioride meistrivõistlused said nüüd  oktoobrikuus toimuma Tartus A Le Cog spordihoones. Tundub, et tulevikus jäävadki need sügiskuudesse, kuna noorte mängijate hooaeg kestab sellest aastast jaanuarist detsembri lõpuni. 

Nõokad üllatasid seekord kuue meistritiitliga ja kokku saime 11 medalikohta. Tore oli, et I treeningastme kaheksa harjutajat suutsid kõik jõuda esinelikusse! Tänud TÜASK klubile, kes võimaldas meil korralikult ettevalmistada meistrivõistlusteks. Tänud ka ettevalmistusgrupis treeneritööd alustanud Mati Soo´le, kes suvel tegeles mängijatega ja sügisperioodil oli sparringpartneriks meie mängijatele. Noorte meistritiitleid on nüüd Nõo valda kokku toodud 98!

Heili Merisalu ja Marti Joost , mõlemad  kahekordsed Eesti  noortemeistrid. Marti´le lisaks veel segapaarismängu hõbemedal.Võrdsetel mängijatel saabki otsustavaks vaimne tugevus, mis viiski neid võidule. Väga tublid! Seejuures tänud ka Nõo Spordikooli töötajatele, kes võimaldasid nendega teha lisaks individuaaltreeninguid. Juunioride (U19) klassis tuli Oskar Männik kolmekordseks medalivõitjaks, meistritiitel segapaarismängus. Seoses õppima asumisega Treffneri kooli, on ta jaanuarist Ülikooli spordiklubi nimekirjas ja treeninggrupis. Eks me ole ikka kogu aeg ettevalmistanud Tartu klubidele häid mängijaid ja ka treenereid. Eesti suurimas Tartu ´Triiton´ 450 noormängijaga klubis annavad põhitreeninguid meie endised mängijad. Nõo medalisaak oligi nende järel teiseks tulemuseks vabariigis.

 Samaaegselt toimunud Eesti seenioride meistrivõistlustel 35+ vanuseklassis Mati Soo´le üksikmängus hõbemedal ja paarismängus meistritiitel. Sulgpallurite ettevalmistusgruppi on oodatud uusi sulgpallisõpru, treeningud M. Soo juhendamisel E., K., N., 14.-15.00. Koolivaheajal treenivad meie medalivõitjad ka kaks korda päevas, nii käib töö ka teistes parimates klubides,  nii jõutakse  sihile.

Suur tänu lastevanematele, kes usaldavad oma lapsi sulgpallitreeningutele. Ilma Nõo Valla toetuseta poleks neid kõiki häid tulemusi tulnud Nõo lastele.

Aitäh!

U11 vanuseklass (kl.) Andre Looskari III.koht(k.) üksikmängus 

U13.kl. Marti Joost I.k. üksik - ja paarismängus, II.k. segapaarismängus. Armin Aun - Emil Penner 4.k. paarismängus.

 U15.kl. Heili Merisalu I.k. üksik-ja paarismängus,  Karl Aksel Männik I.k. paarismängus, 4.k.üksikmängus ja 4.k. Heiliga segapaarismängus.

U17.kl. Kerttu Voore III.k. segapaarismängus, 4.k, üksikmängus

U19.kl. Oskar Männik I. koht segapaarismängus, III. k. üksikmängus, II.koht meespaarismängus.  Rannar Zirk II.k. meespaarismängus koos Oskariga, 4.k. üksikmängus.
Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.