Nõo Sulgpalliklubi Eesti 2020a. meistrivõistlustel.

Ramona Üprus ja Oskar Männik (Oleg Hartšenko)

Oskar Männik(16.a.) ja Ramona Üprus
(16.a) üllatasid Eesti meistrivõistlustel segapaarismängus poolfinaali jõudmisega, olles üldse ka noorimad mängijad, kes jõudsid Eesti meistrivõistlustel poolfinaalidesse. Esimeses ringis alistati kahegeimilise mänguga Tauno Tooming - Melissa Mazurtšak: 21:14; 21:12. Teise ringi vastaste Vahur Lukin - Grete Talviste alistamiseks kulus samuti kaks geimi: 21:19; 21:15. Poolfinaali vastasteks oli segapaari esimene paigutus: Kristjan Kaljurand - Hannaliina Piho, üllatuseks suudeti võita esimene geim 22:20, järgmised vastastele 10:21 ja 16:21.Kolmanda koha mängus kaotati segapaarile Raul Käsner - Kati Kreet Marran: 18:21; 12:21.
 Eelnevalt oli tubli mängu teinud Ramona, võites naiste üksikmängus pronksmedali!