Sulgpalli Euroopa U15 karikaetapp Vilniuses.


Vilniuse turniiri medalivõitjad vasakult : Kerttu, Marti(Nõo), Rasmus, Elisaveta (Triiton).


 Vilniuses korraldatud Euroopa U15 klassi karikaetapp muutub ka juba ilmselt neile ja ka meie klubile traditsiooniliseks, seekord detsembris on ka Tartus ametlik U15 klassi Euroopa karikaetapp, seetõttu ka meelitab võistlema rohkearvulisi riike.
Vilniuse turniiril osales 8 Euroopa riiki. Eestist oli esindatud TÜASK, Tallinna Sulgpallikooli, SK Triiton ja Nõo Sulgpalliklubi mängijad.
Samaaegselt toimus seal ka turniir U13 klassi mängijatele.
 Mängude süsteem võimaldas mängijatele kahel päeval rohkearvulisi kohtumisi, kuna mängiti välja kõik kohad,seda ka kaotanud mängijatele. Turniir oli väga heaks ettevamistuseks järgneval nädalal toimuvaks Tartu rahvusvaheliseks turniiriks.
 Medaleid ei tulnud eesti mängijatele mitte eriti palju, kuid siiski jõuti mitmeski mänguliigis poolfinaalidesse.

 Elisavete Berik (Triiton) võitis U15 kl. üksikmängus pronksmedali(mängiti välja ka kolmandad kohad) ja koos Kerttu Voore´ga (Nõo Sulgpalliklubi) võideti naispaari hõbemedal.
U15 poistest klassis üllatas seekord Karl Aksel Männik (Nõo SK) , kes jõudis poolfinaali üksikmängus ja koos Hugo Themas´sega (Triiton) paarismängus, aga medaliteni seekord ei jõutud.
 U13 klassis tegid hea paarismängu Marti Joost (Nõo) ja Rasmus Roogsoo (Triiton) ja tasuks hõbemedalid. Martile üksikmängus 6.koht. Järgmisel aasta saavad Marti ja Karl Aksel veel võistelda samas vanuseklassis rahvusvahelistel turniiridel

 Silma paistsid Ukraina noored oma innustatud mänguga, noorteklassides on neil hästi ettevalmistatud noormängijad.Kohtumiseni Tartu turniiril!
Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.