Helina Rüütel – Kristin Kuuba võitsid esmakordselt Euroopa juunioride turniiri Uppsalas.

23.-25. märtsini Rootsis toimunud Uppsala Junior International turniiril võitsid naiste paarismängu Helina Rüütel ja Kristin Kuuba.

Finaalis olid Kristini ja Helina vastasteks Walesi paar Jordan Hart - Aimee Moran ning tasavägise mängu tulemusega 16-21; 21-17; 24-22 võitsid nõokad.

Kristin ja Helina on mõlemad veel U15 vanuseklassis, mängiti aga U19 vanuseklassi turniiril. Selle turniirivõidu võib lugeda nende parimaks saavutuseks rahvusvahelisel tasandil.

Segapaarismängus jõudis Helina koos Mikk Järveojaga poolfinaali, kaotades seejärel esimese paigutusega Walesi paarile Daniel Font - Jordan Hart tulemusega 11-21; 17-21.

Uppsala Junior International on Euroopa Sulgpalliliidu Circuit - sarja turniir, mis annab edetabelipunkte maailma ja euroopa juunioride edetabelisse.

[caption id="attachment_274" align="alignnone" width="480" caption="paarismängu võitjad Kristin ja Helina."]paarismängu võitjad Kristin ja Helina.[/caption]

Posted in

Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink 1 Comment

One response to “Helina Rüütel – Kristin Kuuba võitsid esmakordselt Euroopa juunioride turniiri Uppsalas.

  1. The King Of Dealer | Home
    › tag › thekingofdealer kirill-kondrashin › tag › thekingofdealer The King of Dealer. The King of Dealer. 5.5.3 Review by 우리카지노 The King Of Dealer. 5.5.3.

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.