Helina Rüütel ja Kristin Kuuba EOK toetuse saajad! Nõo klubi uus hooaeg.

  Alates septembrist on Helina ja Kristin arvatud Eesti Olümpiakomitee rahalise toetuse saajate nimekirja. Toetuse saajate nimekiri on tunduvalt vähenenud, seoses uute tingimustega. Rahaliselt suurenes tunduvalt tippsportlaste toetused. Kõik, kes ei saanud Olümpiamängudel kümne parema hulka ja sel aastal MM-l kaheksa parema hulka , need kuuluvad C kategooria toetuse saajate hulka. Ja ka C kategooria toetuse saajate hulka kuuluvad momendil ainult 15 spordiala sportlased , need kelle esindajad võistlesid Rio Olümpiamängudel. Sulgpalluritest saavad siis toetust lisaks meie neidudele veel olümpial võistelnud Raul Must.Täpsemalt saab lugeda EOK kodulehekülje juulikuu uudistest.
  Kristin ja Helina on nüüd täiskasvanute võistlusklassis ja esindavad sel hooajal ka ühte Saksamaa esiliigaklubi  riigi klubide vahelistel kohtumistel.Õpinguid jätkavad nad nüüd peale edukat Nõo Reaalgümnaasiumi lõpetamist Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi I kursusel.

Euroopa juunioride karikavõistluste võitjad, vasakult Hannaliina Piho, Liisa Tannik, Kati-Kreet Marran, Mari Ann Karjus.(foto: H. Sorge).


  Kuidas siis meil järelkasvuga lood on Nõo Sulgpalliklubis. Võis arvata , et esimängijate lahkumine juunioride klassist ja neile rohkem tähelepanu osutamine on tekitanud väikese tühimiku järelkasvus. Aga, peale esimest noorte GP etappi selgus, et oleme ikka tegijad . Eesti suurim noorteklubi Triiton (350 õpilast) võitis esimesel etapil 11 esikohta ja Nõo väike klubi 8 esikohta, mis oli väga suur üllatus!
  Kati-Kreet Marranile kolm esikohta: naisüksikmängus, paarismängus koos Mari Ann Karjus´ega (Tallinna Sulgpallikool) ja segapaarismängus koos Marcus Lõo´ga (Triiton).U19 kl. meespaarismängus II koht Robert Joonasele, kes mängis koos Matis Kaartiga (Triiton).Ka Oskar Männik jõudis kolmes mänguliigis esinelikusse:U15 klassi  segapaarismängus I koht koos Ramona Üprusega (TÜASK), üksikmängus II koht ja meespaarismängus koos klubikaaslase Rannar Zirk´iga 3-4. koha jagamine.Isabel Normann tuli võijaks U15 klassi paarismängus koos R. Üprusega, kellele ta kaotas üksikmängu finaalis.Üllatuseks võiks lugeda Villy-Hendrik Uibo võitu U15 kl.paarismängus koos Gregor Rämmaliga(Triiton), kuna neid ei loetud seekord favoriitideks.U11 klassi üksikmängus pidas tulise kolmegeimilise mängu Heili Merisalu ja osutus seekord võitjaks.I koha võitis ka  U13B liigas võistelnud Kerttu Voore. Lootused heaks hooajaks on veel Kirke Karolin Heiteril, naispaarismängus 3.-4. koha jagamine, ja  Kevin Naruskil,

  Eelnevalt septembri alguses toimunud Euroopa Juunioride karikaetapil Klaipedas  saavutas esikoha Kati-Kreet Marran naispaarismängus ,kes mängib sel hooajal koos Mati Ann Karjus´ega. Nemad on eesmärgiks seadnud esineda hästi novembri alguses Hispaanias toimuvatel juunioride maailmameistrivõistlustel ja Kati-Kreet on veel seadnud eesmärgiks hästi esineda nii üksikmängus ja paarismängus aprillis Prantsusmaal toimuvatel Euroopa juunioride meistrivõistlustel!

Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.