Kristin ja Helina Stardipaik.ee abiga juunioride maailmameistrivõistlustele Peruus!

Aitame koos andekad sulgpallurid Kristin Kuuba ja Helina Rüüteli uute võitudeni!
Nõo Sulgpalliklubis sirgunud Kristin Kuuba ja Helina Rüütel võitsid kevadel juunioride Euroopa Meistrivõistlustel Eesti esimese sulgpalli tiitlivõistluste medali. Noored sulgpallurid
on tugevalt kanda kinnitanud ka täiskasvanute konkurentsis, millest annavad tunnustust Euroopa Karikaetapi võit Riias ja esimeste Euroopa Mängude 9. koht. Kristini ja Helina järgmine siht on kõrge koha eest võitlemine maailma parimate noorte sulgpalluritega Juunioride maailmameistrivõistlustel Peruus (Lima, 10.-15.nov.2015a.).                                            
Uute tippude vallutamiseks palume Sinu abi.
Stardipaigas http://stardipaik.ee/projektid/sulgpall/kristin-kuuba-ja-helina-ruutel-sulgpalli-juunioride-mm-le/ saad 14. september – 14. oktoober anda oma panuse Kristini ja Helina sporditee jätkumiseks.
Täname kõiki toetajaid, aga soovi korral saab toetusi lisada, et ka kahenädalane ettevalmistuslaager Iirimaal sujuks hästi.Lugupidamisega,

Mart Mäerand

Aitäh toetuse eest!


Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink 1 Comment

One response to “Kristin ja Helina Stardipaik.ee abiga juunioride maailmameistrivõistlustele Peruus!

  1. Anonymous

    Once you hit “spin,” the screen fades over to model new} display, with the wheel 카지노 now taking center focus. Again, everything is large-format and easy to see, from the numbers on the wheel to the profitable end result. The scatter on the ball may be pretty broad, including a pleasant amount of tension to each spherical. The on-line on line casino at Unibet is great for gamblers who like traditional, low-frills roulette that get straight to the motion.

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.