Eesti 2015 a. meistrivõistlused.

51. Eesti meistrivõistlused ei olnud Nõo Sulgpalliklubile nii edukad kui varasemad.Põhjuseks võiks nimetada nn. loosi tulemusi. Nii kohtusid naispaarismängu poolfinaalis, eelmise aasta meistrid Kristin Kuuba ja Helina Rüütel ja hilisemad võitjad, olümpiakandidaadid ning välismaal treenivad Kati Tolmoff ja Karoliine Hõim.Publiku toetusest hoolimata tuli tasavägises mängus vastastele alla jääda geimidega 21:9; 20:22; 19:21! Kati-Kreet Marran ja Sale-Liis Teesalu(Triiton), neile hõbemedalid, mis on neile ka esmakordseks medaliks Eesti meistrivõistlustelt. Kristinile-Helinale seekord pronksmedalid.  Segapaarismängus kohtusid juba veerandfinaalis eelmise meistrivõistluste finalistid, Kristin koos Mihkel Laanesega (Triiton) ja Raul Must koos Kati Tolmoff´iga, kes võitsid ka seekord Eesti meistritiitli.  Tubli saavutus ka 15 aastaselt Marcus Lõo´lt, kes jõudis meesüksikmängus 16 parema hulka, olles seal vanuselt noorim mängija Aga rõõmustava tulemuse pakkus endine klubi mängija Mikk Järveoja, kellele  medal meesüksikmängus oli esmakordne Eesti meistrivõistlustelt. Pääsuks finaalmängu võitis ta eelmise aasta hõbeda Heiko Zooberi ja  finaalis kohtus ta Raul Mustaga. Mikul on kõik  eeldused heaks mängijaks saada, tuleb vaid leida juurde uusi arenguvõimalusi.  Täname kõiki häid meie parimate mängijate toetajaid:Nõo vald, Tõnis Mäerand, Kristo Ivanov,  Baltic Cargoline Pro OÜ, E-Piim, OÜ ECP, Europark, Eesti kultuurkapital,

Sale-Liis Teesalu(Triiton) ja Kati-Kreet  - neile esimesed Eesti meistrivõistluste medalid.(autor: Kristel Vask)

Mikk Järveoja võistlushoos - temale esmakordne meistrivõistluste medal (autor: Kristel Vask)