Nõo Sulgpalliklubi uus hooaeg on täies hoos!

Tõrva laagri treeningud olid noortele mängijatele kindlasti vajalikud uueks hooaks  valmistumisel.

Kõigepealt rõõmustab, et treeningutega alustas sügisel algajate treeningrühmas 15 uut noort!
Just nooremate võistlustulemustega alustakski! Noorte GP etapil oktoobrikuul Tartus saavutati rida häid ja ka mõneti üllatavaid tulemusi just U13 vanuseklassis.
 Isabel Normann tuli kahekordseks võitjaks, tütarlaste U13 klassi üksikmängus ja paarismängus koos Ramona Üprusega(TÜASK).
 Tomas Iian Dunderdale jõudis finaali sama vanuseklassi üksikmängus. Edukalt mängisid ka paarismängijad, II koht Oskar Männik koos Gregor Rämmal´iga(Triiton) ja III koht nõo paar Rannar Zirk ja Villy Hendrik Uibo.
 Oskar saavutas ´B´ liiga üksikmängus II koha ja Rannar´ile III koht.
U17 vanuseklassis Albert Tamm üksikmängus II koht ja U19 klassi segapaarismängus III koht, koos Grete Palliga(Triiton). Marcus Lõo, osaledes seekord U19 klassis, saavutas paarismängus koos Karl Kert´iga III koha.
  Meie klubi liidrid Kristin Kuuba , Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran võistlevad nüüd sponsorite toetusel rohkem välisturniiridel.
  Neid saatis edu ka oktoobris Soomes toimunud Euroopa juunioride karikaetapil. Üksikmängus 3 nõokat kaheksa parema hulgas!!!
  Kristinile II koht üksikmängus, üllatas Helina Rüütel, jõudes üksikmängus poolfinaali, alistades selleks teise paigutusega venelanna.Paarismängus neile kindel turniirivõit. Ka Kati-Kreet mängis tublilt, üksikmängus 5.koha jagamine ja paarismängus jõudis ta poolfinaali.
 Algaval hooajal on need kolm neidu võistelnud ka kolmel täiskasvanute maailmakarika (MK)etapil. Kati-Kreet jõudis Lubinis toimunud 5000 dollarise auhinnafondiga MK etapil paarismängus kaheksa parema hulka.Loodame ka järgnevatelt etappidelt nendelt häid mänge.
 Heade tulemuste eest võimaldab Euroopa Sulgpallilliit neile aastalõpu treeninglaagri sulgpallikeskuses Taanis, toetades kahenädalast laagrit a´500 EUR´iga.
 Kristin ja Helina võistlevad alanud hooajal Rootsi elliitklubis Skogas, nende võistkondlikul karikasarjas. Seni on nad kahelt etapilt toonud ainult võidupunkte oma klubile.
  Järgmine Euroopa juunioride karikaetapp toimub esmakordselt Eestis, 5.-7.detsembril A Le Gog spordihoones.

Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.