Kristin Kuuba on valitud Euroopa Sulgpalliliidu "Future Stars" programmi

 Euroopa  Sulgpalliliit(BE) on on käivitanud programmi ´´Future Stars´´(tuleviku tähed), mille eesmärk on toetada Euroopa andekaid noormängijaid nende liikumisel noorteklassist täiskasvanute klassi.       Baltikumi mängijatest valiti projektis osalema ainult Kristin Kuuba.    Kokku on BE valinud projektis osalema 24 noort mängijat: 12 nais- ja meesmängijat -  2013 a. Euroopa Juunioride MV tulemuste põhjal.
  Iga programmi valitud mängija saab BE poolt üheks hooajaks rahalist toetust, mille eest peab mängima kaheksal välisturniiril.Neist neljal täiskasvanute Maailma Karika (MK) etappidel .Seega tuleks klubil leida pooltel turniiridel osalemiseks ka enda  rahalisi vahendeid.
  Kristin osaleb järgmistel MK etappidel : Turkey International, Yonex Estonian, Finnish Open ja Yonex Lithuanien Open.
  Lisaaks osaleb Kristin ka Euroopa juunioride karikaturniiridel, kus hea esinemine võimaldaks osaleda 2014 augustis noorte Olümpiamängudel Hiinas. Sinna pääseb mängima ainult 32 maailma juunioride paremikku kuuluvat mängijat.
 Aga ka kodusel sulgpallielus on juba tegusid tehtud ja seekord on rõõmu teinud ka noormängijad U11 ja U13 vanuseklassis, kes on alles oma mängijatee alguses.
  Kirke Karolin Heiter ja Käroly Raudsepp võitsid ´Paarissulgede´ 1. etapil E liiga naispaarismängu. Võitjad olid ka A(kõrgemas) liigas Nõo Sulgpalliklubi mängijad: Robert Kasela/Kristjan Kaljurand(TÜASK).ja naispaar Kati-Kreet Marran/Sale-Liis Teesalu(Triiton).
  Noorte GP-2 etapil olid U13 klassi paarismängus jällegi võidukad Kirke Karolin ja Käroly. Ka selle klassi üksikmäng pakkus rõõmustavat pilti : II koht Kirke Karolin, III koht Käroly ja V koht Kristiina Kütt. Üllatasid ka U11 klassi poisid:  3-4 koht Rannar Zirk ja Oskar Männik, võitja Valgevene esindaja Kirill Ljaskovskiy.Marcus Lõo võistles aste vanemas klassis, kus võideti meespaarismäng koos Karl Kertiga(Triiton). Üksikmängus jagti 3-4kohta Albert Tammega. Marcus Lõol on ka võimalus osaleda U15 klassi Euroopa noorte meistrivõistlustel 2014a. veebruaris Šveitsis. Samal ajal toimuvatel Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel on Eesti koondise kandidaatideks arvatud  Kristin Kuuba, Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran. Noorte GP-ga samal ajal toimunud Sigulda rahvusvahelisel turniiril saavutas Kati-Kreet koos Sale-Liisiga (Triiton) esikoha naispaarismängus, võites finaalis Läti esipaari Alesja Hodakovska/Kristine Šefere 21:4; 16:21 ja 21:14.
  Seega sulgpallihooaeg on alanud täie hooga!
Käroly ja Kirke Karolin´i sulgpallihooaeg on alanud edukalt!

Pühapäeval 17.novembril toimus  Nõo Spordihoones Eesti Karikavõistluste kohtumine Nõo SK ja TÜASK II võistkona vahel. Võistkondlik matš  koosneb seitsmest mängust. 
Võitis Nõo 4 : 3 . 


Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.