Robert Kasela - 2012 aasta Eesti meister meespaarismängus.

Kristin Kuuba -  naisüksikmängus pronksmedal.Tallinas toimusid 03. - 05. veebruaril Eesti 48. meistrivõistlused sulgpallis. Nõo sulgpalluritele tuli sealt esimene täiskasvanute meistritiitel. Robert Kasela -Nõo Reaalgümnaasiumi 12.klassi noormees, mängis koos Tartu Ülikooli 1. kursuse üliõpilase Kristjan Kaljurannaga. Nende suurepärane  koostöö mänguväljakul tõi neile esmakordselt Eesti meistritiitli. Finaalmäng tallinlaste Andres Aru ja Ants Mängeliga oli üks nauditavamaid ja dramaatilisemaid paarismängu finaale, kus oli mängu teravust, vigastuste ohte ning tasavägiseid geime. Geimid 22:20, 18:21; 21:17 .

Kristin Kuuba - Nõo Põhikooli 8 kl. õpilane, temale suurepärane saavutus naisüksikmängus . Kolmanda koha võit tuli Kristinile tasakaaluka ja kindla mänguga üsna kergelt, geimivõidud 21:12 ; 21:11. Aga poolfinaali pääsuks tuli pidada kolmegeimiline mäng tallinlanna Anette Martiniga.

Kristini eeldused ja mänguoskus nõuaksid suuremaid treeningkoormusi pidevaks arenguks ja vahendeid võistlusreisideks ning treeninglaagriteks, et ta ei jääks üheks lootustandvaks noormängijaks. Tema vanuses on üle neljakümne aasta tagasi tulnud samuti üksikmängu medalile Eesti meistrivõistlustel Reet Valgmaa, hilisem Nõukogude Liidu noortemeister ja hõbemedali võitja naispaarismängus NSVL meistrivõistlustel.

Tublid olid ka Liis ja Mikk Järveojad segapaarismängus, kes kahe võiduga jõudsid kvalifikatsiooni turniirilt kaheksa parema hulka, seal alistusid nad hilisematele finalistidele, seega tubli 5.koht. Nõo Klubist osalesid veel meistrivõistlustel Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran, kellele seekord võidurõõmu ei jagunud.

Helen Klaos(Reino) koos Kristel Sorgega näitasid nauditavat mängu naispaari finaalis, tasuks hõbemedalid. Helen on Nõo Sulgpaliklubist oma võistlusteed alustanud ja Nõo Reaalgümnasiumis keh.kasv. õpetajana töötanud

Robert Kasela, Kristin Kuuba ja Helina Rüütel on esmakordselt arvatud Eesti täiskasvanute koondisse ja osalesid  võistkondlikel Euroopa meistrivõistlustel Amsterdamis 13. - 19. veebruaril. Kristinile sealt üksikmängus ja koos Helinaga paarismängus esimesed võidud täiskasvanute EM-l, seekord siis portugallannade üle. Robertile võidurõõm paarismängus Itaalia meespaari üle.

[gallery link="file" columns="2"]

Posted in

Facita Mööbel
Facita mööbel ja Nõo Sulgpalliklubi alustasid uuest hooajast koostööd.
Eesmärk - aidata kaasa klubi parematele sportlikele saavutustele.
Uuri lähemalt: www.facita.ee

Aitäh Nõo mängijate poolt!


Permalink Leave a comment

Leave a Reply

Popular Posts

Categories

Contributors

Blogger news

Archives

Blogroll

Powered by Blogger.