Sigulda 9.International Open

Eesti, Läti, Leedu ja Israeli mängijate osavõtul toimus 10. - 11. septembril Siguldas rahvusvaheline sulgpalliturniir. Eestit esindasid TÜASK ja Nõo Sulgpalliklubi mängijad.

Hea tulemuse saavutas naiste üksikmängus Nõo SK mängija Kristin Kuuba. (14a.). Poolfinaalis alistas ta tasavägiste geimilõppudega( 26:24; 22:20) Leedu naismängijate edetabelis teisel kohal oleva Gerda Voitechovskaja. Finaalmängus suutis Kristin võita esimese geimi, mängides Leedu edetabeli kolmanda mängija Kristina Dovydaityte vastu. Järgnevates geimides mängutempo tõusis, ning rohkemaks polnud Kristin võimeline. Olgu lisatud, et tema vastane on kurtide olümpiamängude võitja sulgpallis.

Kristinil seisab novembri keskel ees Euroopa noorte meistrivõistlused Portugalis U17 vanuseklassis, seega esimese hooaja turniiri tulemusega võib rahule jääda.

Koos klubikaaslase Helina Rüütliga jäädi naispaari finaalmängus alla Läti esipaarile õdedele Aija ja Ieva Popele. Nõo neiud esindavad Euroopa noorte meistrivõistlustel samuti Eestit naispaarismängus. Üllatuseks võiks lugeda Kati-Kreet Marrani ja Anna Pumpure (Riia) jõudmist naispaarismängu poolfinaali.

Robert Kaselale ) tubli 2. koht meesüksikmängus. Finaalmäng Leedu meeste edetabelis teisel kohal oleva Povilas Bartusisega lõppes geimidega 1:2.

TÜASK meespaar Roland Üprus - Timo Pärle saavutasid tubli 3. koha, võites selleks Leedu meespaari.

Segapaarismängus mängisid 3.kohale Nõo mängijad Liis ja Mikk Järveoja vastasteks R.Kasela ja K.Kuuba , kes tunnistasid Järveojade paremust.

[caption id="attachment_231" align="aligncenter" width="508" caption="Mikk ja Liis Järveoja üllatasid parima saavutusega täiskasvanute turniirilt."]Mikk ja Liis Järveoja üllatasid parima saavutusega täiskasvanute turniirilt.[/caption]